ARTES reklama pôsobí na trhu od roku 1997. V oblasti reklamy a výroby reklamných predmetov ponúkame kvalitu, kreativitu a serióznosť. Poskytujeme komplexné služby od návrhu grafiky cez tlač a výrobu reklamného produktu, až po jeho realizáciu.

Image Alt

Fóliová grafika, reklamné tabule, nálepky

Iný uhol pohľadu

Operatívny spôsob výroby reklamy

Plotrovaná grafika stále patrí k operatívnym spôsobom výroby reklamných zariadení a reklamných nosičov v exteriéri a interiéri. Pomocou plotrovacieho zariadenia sa realizujú jednoduché ale aj zložité výlepy zo samolepiacich fólií. Je to zaujímavý materiál, ktorý ponúka široké možnosti pri tvorbe image našich klientov. Využívame ho na výlep osobných, nákladných áut, autoplachiet, výlep výkladových plôch, svetelných a nasvetelných reklám, rôznych reklamných a informačných tabúľ, bilboardov, vývesných štítov, orientačných systémov do administratívnych, výrobných budov, ale aj na vonkajší informačný systém či už mesta alebo závodu.

Keďže fóliový výlep sa realizuje v interiéri a exteriéri, pracujeme výlučne s kvalitnými fóliami, čo nám umožňuje poskytovať klientovi vysokú kvalitu.

Pre trvalé a flexibilné označenie interiérov používame systém Insertz, ktorý umožňuje príležitostnú ale aj častú aktualizáciu. V rukách profesionálov sa zmení na elegantne tvarovaný hliníkový podklad popísaný rezanou fóliovou grafikou alebo výstupmi digitálnej tlače. Toto spojenie flexibility, jednoduchosti a dizajnu elegantne doplní interiér kancelárií, hotelov, administratívnych budov, obchodov, obchodných centier.

Máte záujem ? Nezáväzne nás kontaktujte